Jazykové kurzy na Skalce

Interaktivní i konverzační jazykové kurzy angličtiny 

od 2.října

 

…už je možné se přihlásit!

language courses

Již 10 let nabízíme konverzační kurzy angličtiny s rodilými mluvčími na Skalce. Interaktivní a zajímavou formou u nás učí jak zkušení rodilí mluvčí, tak kvalifikovaní čeští i zahraniční lektoři.
Délka jedné lekce je 90 minut. Výuka probíhá od začátku října do konce května. Máte možnost přihlásit se na semestr i na celý rok. S případnými dotazy se obracejte na Jiřího Borta: 731 421 357

Cena jednoho kurzu je 4.000,- Kč za celý rok

nebo 2.500,- Kč za 1. pololetí (říjen-leden)
a 2.000,- Kč za 2. pololetí (únor-květen).

Možnost slevy pro ty z vás, kdo budete chodit do dvou kurzů současně (druhý kurz -30%). Je možné si domluvit individuální cenu dle vaší finanční situace.

Platbu provádějte na místě při zápisu nebo převodem na účet 220620260 / 0300. Variabilní symbol: prvních 6 číslic rodného čísla, do vzkazu pro příjemce napište „kurz AJ“, své jméno a příjmení.

Minimální počet studentů ve skupině je 5, maximální 10. Pokud vyučující zjistí, že daná úroveň vám nesedí, nabídnou vám adekvátní úroveň výuku v jiném kurzu.

Součástí výuky je zajímavé interaktivní seznámení s Biblí. Pro pokročilejší úrovně probíhá výuka v cizím jazyce.

 

Aktuální nabídka kurzů angličtiny pro rok 2017-2018: 

Pondělí:

17:00 Středně pokročilí 1 – Pavla Benešová

19:00 Začátečníci 1 – Pavla Benešová

Středa:

09:30 Středně pokročilí 2 – Haley Ost, Pavla Benešová

17:00 Velmi pokročilí 2 – Brent a Liz Hoffman

Čtvrtek:

17:15 Velmi pokročilí 1 – Haley Ost

……………………………………………………………………………………

18:15 Angličtina pro maturanty – ve sboru CB Jižní Město (http://cb.cz/jizni.mesto/)

 

Naši učitelé

Pavla Benešová

Pavla Benešová pracuje jako lektorka anglického a italského jazyka ve své učebně na Budějovické na Praze 4. V Církvi Bratrské na Skalce učí 3. rokem. Pavla pochází z jižní Moravy. Ráda cestuje, žila v Anglii, Itálii a ve Francii, kde navštěvovala jazykové školy a pracovala převážně jako au-pair. Po návratu do ČR pracovala jako asistentka v mezinárodních společnostech a konzultantka v zahraniční personální agentuře. Od roku 2011 učí v jazykových školách, v roce 2012 absolvovala TEFL – vzdělávací kurz pro lektory angličtiny.

Gretchen Potma

Gretchen je Američanka ze státu Minnesoty. Má bakalářský titul z pedagogiky a biblického studia a získala certifikát z vyučování angličtiny jako druhého jazyka. Spolu s manželem Markem mají 4 děti a spokojeně žijí v Praze už 20 let.

Haley Ost

Haley získala mnoho zkušeností v průběhu několika let skrze službu dětem a mládeži, jak v církvi, tak během letních táborů. Také cestovala do Jižní Ameriky a Evropy, kde se naučila mnoho věci o životě napříč kulturami. Nyní je v půlce bakalářského studia v oblasti Mezikulturních studií v kanadské provincii Britská Kolumbie. Na 8 měsíců dělá stáž na Skalce, včetně vyučování angličtiny.
 Brent a Liz Hoffmanovi
Brent a Liz se vzali v roce 1999 a pracovali deset let v Alliance Theological Seminary (Brent) a Nyack College (Liz) v americkém státu Oregon, kde pracovali se studenty z celého světa. V roce 2009 se přestěhovali na Aljašku za dobrodružným životem, který milují. Nyní jsou dva roky v Praze, kde chtějí mimo jiné pomáhat s vyučováním angličtiny i na Skalce.

Přihláška

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Vyberte kurz (vyžadováno)

Prvních 6 číslic rodného čísla (vyžadováno)

(v případě, že nejste občan ČR a nemáte přidělené rodné číslo, tak napište datum narození ve formátu RRMMDD)

Adresa (vyžadováno)

Telefon

Váš email (vyžadováno)

Komentář / dodatečné sdělení / připomínky